Bedýnky v přírodním provedení

Ocitli jste se-li na stránkách našeho eshopu poprvé, zaměřte svou pozornost na nejzákladnější typ bedýnkových výrobků, tedy přírodní bedýnky. Tyto bedýnky jsou dělány, jak již název napovídá, z přírodního, voňavého dřeva. Dřevo není nijak chemicky ošetřeno a na spoje v bedničkách nepoužíváme žádné lepidla ani jinou chemii. Krásné čisté dřevo spojujeme hřebíky, přidáme trojúhelníkové vzpěry a dřevěná bedýnka je na světě. Bedýnka ze dřeva je voňavá a krásně provoní celý pokoj.

 
206
9671206967

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

 • Dřevěná bedýnka nosič dříví Kód: 376
  Dřevěná bedýnka NOSIČ DŘÍVÍ
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevo rovnou z nosiče do krbu, a pak už se jen zachumlat, dát si čaj a poslouchat praskání. Pro takovou idylku je třeba dřevo ke krbu nanosit a my chceme ukončit trápení s taháním polínek po jednom.  

  Našli jsme způsob jak si užívat nošení dříví a potom i pohled na dříví v obýváku. Donesete ho lehce jako v kabelce a zůstane uspořádané, neudělá nepořádek. Dřevěný nosič dříví vám nepoškrábe ruce díky měkkému držadlu a unese i pořádná polena, to díky masivnímu dřevu. Tak se uvelebte a přiložte.

   

  799,20 Kč bez DPH 967 Kč
 • Dřevěná vinotéka 50x40x30 Kód: 157/PRI
  Dřevěná vinotéka 50x40x30
  Dodání do týdne

  Vínéčko bílé, bedýnky pevné. Bedýnka připravená pro vaši sbírku těch nejlepších archivních kousků.

  Vinotéka z masivního voňavého dřeva schová 12 lahví vína. Otočte ji bokem a vystavte ty ladná hrdla, ať už doma, nebo ve vinárně či vinotéce. Postavte ji na dno a vína budete moci snadno kamkoli přenést díky držákům po stranách a silným spolehlivým prkýnkům.

   

  od 699,20 Kč bez DPH od 846 Kč
 • Dřevěná bedýnka PŘEPRAVKA 60x40x30 Kód: 73/PRI
  Dřevěná bedýnka PŘEPRAVKA 60x40x30
  Dodání do týdne

  Naložte jí, co se do ní vejde. Tato přepravka je silák pro přenášení těžkých věcí. Uskladněte dřevo u krbu, zeleninu ve spíži nebo třeba hračky v pokojíčku. A když bude potřeba něco přenést, rozjeďte to na kolečkách.

  Tenhle kulturista unese 30 kg. A pokud přepravku budete chtít použít jako koš na dřevo ke krbu, vyztužíme vám ji navíc vruty. Proto nám to raději napište do poznámky. Její sílu a tuhý kořínek ocení i ve skladu  menšího obchodu.

   

  od 549,60 Kč bez DPH od 665 Kč
 • 50x40x16 úložný box s úchupem a pojezdem Novinka Kód: 666/PRI3
  Bedýnkový šuplík přírodní
  Dodání do 2 týdnů

  Prostor pod postelí bývá obvykle nevyužitý.Proč tedy tento prostor nevyužít a nepřeměnit ho na úložný prostor? Pro tento účel jsme vyrobili bedýnkové šuplíky pod postel. Pod lůžko se Vám vejdou 3-4 kusy a s výškou 16cm se vlezou i pod postele s nižšími rámy.

  Pokud do nich hodláte ukládat např. spodní prádlo, pyžama, či jiný textil doporučujeme variantu opálenou nebo na přání upravit včelím voskem. Naše dřevěná “šuplata” jsou vybaveny pevnými kolečky, které nezatáčí. Proto, když budete šuplíky vytahovat Vám vyjedou rovně a nebudou zajíždět či jinak uhýbat.

  od 499,20 Kč bez DPH od 604 Kč
 • přepravka 50x40x30 kolečka mini Kód: 777/P/NEM
  Dřevěná bedýnka PŘEPRAVKA 50x40x30
  Dodání do týdne

  Dřevěná přepravka o velikosti 50cm x 40cm x 31cm s nosností do 30kg. Dvě kolečka jsou s brzdou.

  od 499,20 Kč bez DPH od 604 Kč
 • dřevěná bedýnka TRUHLA PŘÍRODNÍ 60x40x30 cm 2 Kód: 555/PRI
  Dřevěná bedýnka TRUHLA 60x40x30
  Dodání do týdne

  Dřevěná truhla z masivu o rozměrech 60x40x30 cm z borovicového dřeva. Je velmi pevná a robustní. Hodí se k uložení hraček, knih ale i ovoce a zeleniny. Víko a mezery bedýnky zaručují, že vzduch prochází do úložného prostoru a uložené věci jsou větrané. Panty jsou ocelové a víko nemá zarážky, dá se otevřít o více než 180 stupňů.

  od 499,20 Kč bez DPH od 604 Kč
 • Dřevěná bedýnka POLIČKA 50x40x30 Kód: 94/PRI
  Dřevěná bedýnka POLIČKA 50x40x30
  Dodání do týdne

  Nosíme les, jeho kouzlo a vůni za vámi až domů, třeba až k posteli. Dřevěná bedýnka poslouží jako polička, součást nábytkové stěny nebo třeba noční stolek.

  Vezměte si tužku a papír, nakreslete si, jak by měl nábytek u vás doma vypadat, u nás si pak už jen vyberte ty správné kousky skládačky a okuste tu radost z dobře odvedené práce vlastníma rukama. Můžete sestavovat, přestavovat, otáčet, barvit, vrtat a šroubovat a pak slavnostně položit do poličky první šálek s čajem. I tato polička může být součástí vaší bedýnkové sestavy.

   

  od 449,60 Kč bez DPH od 544 Kč
 • Dřevěná bedýnka POLIČKA 50x40x30 opálená Kód: 681/PRI
  Dřevěná bedýnka POLIČKA 50x40x30 opálená
  Dodání do týdne

  Vůně lesa domů, třeba až k posteli. Dřevěná bedýnka v opáleném provedení poslouží jako polička, součást nábytkové stěny nebo také barový stoleček na popelník, dvě sklenice z českého skla a kvalitní kubánský rum.

  Vašich statků se bedýnka ujme se vší důstojností a tak se na ni nemusíte bát umístit třeba ani fotku"tatíčka" Masaryka. Pokud bychom měli pánskou edici, byla by na ni tato bedýnka horkým kandidátem.

   

  od 449,60 Kč bez DPH od 544 Kč
 • DŘEVĚNÁ BEDÝNKA STOLEK 40X60X30 Kód: 663/PRI
  Dřevěná bedýnka STOLEK 40x60x30
  Dodání do týdne

  Noční stolek vyrobený z voňavého dřeva. Oproti svému bratříčkovi je zvýšený o deset centimetrů a hodí se tak k vyšším postelím. Naplňte ho příběhy o kterých si jen čtete a vzpomínkami, které se staly. Pro knihy a fotky jako stvořený. Z masivního dřeva - borovice.

   

   

  od 449,60 Kč bez DPH od 544 Kč
 • DŘEVĚNÁ BEDÝNKA STOLEK 50X40X30 2 Kód: 61/BEZ
  Dřevěná bedýnka STOLEK 50x40x30
  Dodání do týdne

  Noční stolek, který voní, dělá radost a drží jako přibitý. Voní po lesním dřevě české borovice, dělá radost, protože do něj byla vložena při ruční výrobě a drží na svém místě i všechny vaše knížky, budíky a lampičky, díky pevnosti masivního dřeva.

  Takové děláme noční stolky z bedýnek. Tenhle navíc s sebou do vaší ložnice nese i trochu toho šibalství a rebelství svou červenou barvou. A kdyby vás omrzel jako noční stolek, zapojte ho třeba jako součást nábytkové stěny, nebo jej vyžeňte za dveře, kde bude dělat botník.

   

  od 449,60 Kč bez DPH od 544 Kč
 • dřevěná bedýnka TRUHLA PŘÍRODNÍ 50x40x30 cm 2 Kód: 76/PRI
  Dřevěná bedýnka TRUHLA 50x40x30
  Dodání do týdne

  Tajemství, ta bývají schovaná v truhlách. A chcete prozradit naše tajemství? My do nich schováváme naše nadšení pro dřevěný nábytek, vybíráme pro ně to nejlepší masivní borovicové dřevo a nikdo ze Sambuko už nemá své věci v ničem jiném než v bedýnce.

  Dřevěná truhla je veliký a přitom nenápadný a elegantní úložný prostor. Schovejte přes léto zimní bundy, čisté ručníky nebo truhlu proměňte v koš na prádlo. A přiklopením víka se u vás objeví polička nebo sedačka . Tolik funkcí a možností v pár prkýnkách.

   

  od 449,60 Kč bez DPH od 544 Kč
 • Dřevěná bedýnka KLASIK 60x40x30 Kód: 40/PRI
  Dřevěná bedýnka VĚTŠÍ 60x40x30
  Dodání do týdne

  Klasická přírodní dřevěná bedýnka, která jen trochu přerostla. Nejen, že se do ní vejde více dřeva u krbu, ovoce z nákupu nebo knížek při stěhování, ale také už je to adept na krásný noční stolek nebo velkou poličku.

  Vyrostla nám holka do krásy, a tak si vystačí sama. Klasické bedýnky bývají o 10 cm menší. Když tuto bedýnku postavíte za dveře, poslouží jako botník a nahoru si ještě odložíte klíče. Ve sklípku se z ní stane držák na víno a v obýváku ji otočíte dnem nahoru a máte podnožku nebo konferenční stolek.

   

  od 349,60 Kč bez DPH od 423 Kč
 • Rustikální přírodní bedýnka položená na šířku 50 cm Novinka Kód: 603/50X
  Bedýnka RUSTIK
  Dodání do týdne

  Dřevěná bedýnka vhodná k následné úpravě.  Bedýnka je sestavená a konstrukčně identická s našimi ostatními bedýnkami. Povrchovou úpravu jako broušení, moření, barvení atd. si provádí zákazník sám. Je jen na Vás, co s bedýnkou provedete. Skvělý DIY (udělej si sám) produkt, při kterém můžete být hrdí, že z výsledkem stojí Vaše kreativita a vlastní poctivá práce.

  Klasická velikost: 50cm délka 40cm hloubka 30cm výška  S tolerancí milimetrů vzhledem k ruční práci.

  od 299,20 Kč bez DPH od 362 Kč
 • Dárková bedýnka na pivo a víno Kód: 170/PRI2
  Dárková bedýnka na pivo a víno
  Dodání do týdne

  Darovat pivo, to potěší, ale darovat pivo v dřevěné bedýnce, to nadchne. Vystajlujte svůj dárek a darujte s pitím i něco, co milovníkovi piva zůstane na příští várku.

  Dřevěná bedýnka je připravena na 6 lahví piva ale vypořádá se i s menším vínem. A protože dárek má být jedinečný, tak se do nás pusťte a diktujte si. Bedýnku si můžete přát i v opálené, mořené nebo patinované variantě. A kdybyste chtěli doplnit dárek trefným nápisem, i to se dá zařídit. Stačí si o něj napsat do poznámky při objednávce.

  Tak snad už máte dárek pro manžela, tatínka, strýčka i dědečka vyřešený.

   

  od 299,20 Kč bez DPH od 362 Kč
 • Dřevěná bedýnka 50x40x25 1 Kód: 91/PRI6
  Dřevěná bedýnka KLASIK 50x40x25
  Dodání do 2 týdnů

  Bonjour, toto je bedýnka klasifique magnifique. Je to jemná dáma s roztomilými tenčími prkýnky. Pochází z pohádkové krajiny plné levandulí – Provence.

  Polehává si tam po obchodech, nosí ovoce, zeleninu i květiny. Do Čech se vydala, aby přinesla do domovů vůni dřeva, hodnotu ruční práce, nahradila laciný plast a stala se třeba doplňkem vašeho interiéru. Ráda by teď přestala nosit jen jídlo a stala se třeba poličkou na vaše knížky.

  Pokud budete chtít mít doma opravdovou Francii, napište nám o patinu na klasickou vintage bílou.

   

  od 299,20 Kč bez DPH od 362 Kč
 • Dřevěná bedýnka KLASIK 50x40x30 1 Kód: 142/PRI2
  Dřevěná bedýnka KLASIK 50x40x30
  Dodání do 2 týdnů

  Klasická bedýnka zastává heslo  - v jednoduchosti je krása. Voňavé přírodní dřevo, pár prkýnek, precizní práce a klasický design . Tabula rasa pro každého, kdo si chce vytvořit vlastní bedýnkový nábytek.

  Bez vašeho zásahu jde o jednoduchou klasickou bedýnku, když se do toho ale vložíte, můžete z ní udělat skvělý držák na nářadí, policový díl nebo noční stolek. Jedna bedýnka a jakou u vás doma udělá parádu. A z více si třeba složíte parádní knihovnu.

  od 299,20 Kč bez DPH od 362 Kč
 • Dřevěná bedýnka TRUHLÍK 50x25x25 Kód: 43/PRI
  Dřevěná bedýnka TRUHLÍK 50x25x25
  Dodání do týdne

  Vůně bylinek a krása lučního kvítí prostě patří do dřeva. Pro naše zahradničení vždycky volíme truhlík z přírodního materiálu a teď můžete i vy.

  Vložte do bedýnky svůj starý plastový truhlík, nebo ji vyplňte fólií a nasypte hlínu. Vystavte potom své truhlíky za okno, na balkoně v nich pěstujte čerstvou zeleninu , nebo jim najděte místo na kuchyňské lince, abyste měli bylinkovou zahrádku přímo pod rukama. My už to úplně vidíme  - ranní probuzení, rozespalí přijdete do kuchyně, ucítíte čerstvou vůni dřeva, přivoníte k bylinkám, vyberete si mátu a dáte vařit vodu na čaj.

   

  od 299,20 Kč bez DPH od 362 Kč
 • Dřevěná bedýnka Čtvercová 30x30x25 2 Kód: 100/PRI
  Dřevěná bedýnka ČTVERCOVÁ 30X30X25
  Dodání do 2 týdnů

  Na první pohled je to dřevěná bedýnka, na druhý už stylová polička z magazínu o bydlení. Zapomeňte na stereotypy a použijte dřevěnou bedýnku ve svém interiéru, jak vás jen napadne.

  Nás napadá třeba navrtat bedýnky dnem ke zdi v extravagantním tvaru a vykouzlit sestavu poliček, jakou svět neviděl. Nebo posadit bedýnku na kuchyňskou linku a do ní dát vše důležité pro vaření, olej, sůl i mlýnek na pepř. Co napadá vás?

   

  od 249,60 Kč bez DPH od 302 Kč
 • Dřevěný bedýnkový SERVÍROVACÍ TÁC Kód: 280/PRI
  Dřevěný bedýnkový SERVÍROVACÍ TÁC
  Dodání do týdne

  Znáte příjemnější probuzení než se snídaní do postele? A co kdyby ještě každá snídaně do postele voněla po dřevě a jehličí?

  Přineste si tu vůni lesa na dřevěném podnose z masivní borovice, který pro vás vyrobíme. Ručně stloukáme pevné podnosy, na kterých můžete servírovat při všech milých chvílích.

   

  od 249,60 Kč bez DPH od 302 Kč
 • Dřevěná bedýnka ve tvaru čtverce Kód: 103/BEZ
  Dřevěná bedýnka ČTVERCOVÁ 17x17x16
  Dodání do 2 týdnů

  Doneste si kus přírody domů v dřevné bedýnce. Není to jen bedýnka, může to být originální květináč, malá polička nebo nádoba na koření. Navíc ještě skrývá příběh nadšenců, kteří ji tvoří ručně a ekologicky.  

  Dřevěná bedýnka z masivního dřeva najde uplatnění v každé místnosti a udrží květináč i s vaším největším muškátem. Jak ji využijete už je na vaší fantazii, jedno je ale jasné, do plastu se nikdy tolik nezamilujete.

   

  od 170,20 Kč bez DPH od 206 Kč

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.