Patinované bedýnky - "ošoupáním" k eleganci

Za použití více vrstev barev či jiných technik, jako kombinace opalování a barvy můžeme dosáhnout u bedýnek nádherné patiny. Patina se zejména hodí k rustikálnímu stylu, mezi který se většina našich bedýnek jistě počítá. Jedná se kombinaci nové věci, která je záměrně ošoupaná až obitá. Zub času se však na ni podepsal záměrně skrze naše ruce a tato práce přitahuje kontrastem novosti a opotřebovanosti. Patina jakoby dává nábytku duši, možná proto je dnes tak oblíbená,  dává nábytku příběh.

 
458
151614581516
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

 • dřevěná bedýnka TRUHLA PATINA AMMUNITION ČERNO BÍLÁ 50x40x30 cm 2 Kód: 613
  Vojenská truhla černobílá
  Dodání do 2 týdnů

  Prvně jsme ji ošlehali ohněm, poté napatinovali černou a doplnili bílými nápisy. Trénink dokončen, rozkazy už ji zvládnete vydat sami. Je autentická a mohla by zastat funkci rekvizity bedýnky na munici. No a nebo si ji prostě upotřebíte jako pořádnou vojenskou bednu. Její úložný prostor bude věrně sloužit.

  Na pohled se sice jeví jako muniční bedna ale je dělaná na Vaše nářadí, posilovací náčiní nebo třeba na výbavu na airsoft. Připravujeme pro Vás více typů dřevěných vojenských beden. Zatím můžete posoudit jak se Vám líbí odstín klasické vojenské zelené.

   

  1 252,40 Kč bez DPH 1 515,40 Kč
 • dřevěná bedýnka TRUHLA PATINA VOJENSKÁ 50x40x30 cm 4 Kód: 86
  Vojenská truhla PATINA AMMUNITION
  Dodání do 2 týdnů

  Milovníci army stylu pozor! Pohov! Vytvořili jsme jednu dřevěnou truhlu, která jako by z oka vypadla vojenským truhlám na munici. Při tom u vás může sloužit jako praktický úložný prostor a stylová dekorace.

  Uložte tam hračky malému vojáčkovi a dotvořte tak dětský pokoj, nebo s ní rozsviťte nudné barvy obýváku a schovejte do ní polštáře a peřiny navíc. A když ji schováte do garáže, uložíte do ní třeba nářadí a až budete příště garáž otvírat, můžete si užít ty překvapené výrazy sousedů, co to tam schováváte.

   

  1 252,40 Kč bez DPH 1 515,40 Kč
 • Dřevěné bedýnky truhlík a květináč shabby schic Novinka Tip Kód: 370
  Dřevěné bedýnky KVĚTINÁČ A TRUHLÍK SHABBY CHIC BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  ůně bylinek a krása lučního kvítí prostě patří do dřeva. Zkuste pro své zahradničení sadu truhlíku a květináče z přírodního materiálu s vintage patinou.

  Vložte do bedýnky svůj starý plastový truhlík, nebo ji vyplňte fólií a nasypte hlínu. Stejně tak to můžete udělat i s menším květináčem. Vystavte potom své krásy za okno, na balkoně v nich pěstujte čerstvou zeleninu, nebo jim najděte místo na kuchyňské lince, abyste měli bylinkovou zahrádku přímo pod rukama. My už to úplně vidíme  - ranní probuzení, rozespalí přijdete do kuchyně, ucítíte čerstvou vůni dřeva, přivoníte k bylinkám, vyberete si mátu a dáte vařit vodu na čaj.

  1 046,20 Kč bez DPH 1 265,90 Kč
 • Dřevěná bedýnka PATINA "Provence" Kód: 80
  Dřevěná bedýnka PATINA "Provence"
  Dodání do 2 týdnů

  Vystavte své zboží jinak, než do klasického regálu. My fandíme zboží v dřevěných bedýnkách. A když je to ještě bedýnka barvená ve stylu Provence, musíme se držet, abychom neutratili celý obsah peněženky.

  Nabízíme bedýnky pro obchůdky, stánky, nebo různé prodejní akce. Můžete do nich vystavit lehké oblečení, nebo pořádné lahve a o její nosnost se bát nemusíte. Vybíráme pro ní pevná masivní prkýnka. Bude si rozumět i s potravinami nebo dětskými hračkami. Je totiž barvená barvami s atestací právě pro tyto produkty.

  908,80 Kč bez DPH 1 099,60 Kč
 • Dřevěná bedýnka 50x40x30 patina jardin 1 Kód: 84
  Dřevěná bedýnka PATINA Červená s nápisy
  Dodání do 2 týdnů

  Vystavit zboží můžete i jinak, než do obyčejného regálu. Co takhle zkusit zboží v dřevěných bedýnkách? A když je to ještě bedýnka patinovaná s barevnou dekorací, to se hned u zákazníků rodí jiná chuť na nakupování.

  Nabízíme přepravky pro obchůdky, prodejní akce nebo různé stánky. Vyjímat se v nich bude jak lehké oblečení, tak pořádné lahve a o její nosnost se bát nemusíte. Vybíráme pro ní pevná masivní prkýnka. Problém nejsou ani potraviny nebo dětské hračky. Bedýnka je barvena barvami se speciální atestací.

   

  908,80 Kč bez DPH 1 099,60 Kč
 • Dřevěná bedýnka 50x40x30 patina market 1 Kód: 83
  Dřevěná bedýnka PATINA Green Market
  Dodání do 2 týdnů

  Prodáváte něco, co si zaslouží stylové místo pro vystavení? K vystavování i uskladnění zboží máme dřevěné bedýnky s patinou a nápisem. Například farmářské potraviny, nebo jiné zdravé čerstvé jídlo by si zasloužilo svojí zelenou bedýnku, která hned upoutá pozornost.

  Můžete jít do klasiky a vložit do ní ovoce a zeleninu, nebo zabrousit do netradičnějších kombinací a využít ji třeba pro šperky nebo keramiku. Při vkládání jídla nebo dětských hraček můžete být klidní, bedýnka je natřena barvami s atestací, takže je neškodná. A při vkládání těžkých věcí, můžete být ještě klidnější. Dali jsme ji dohromady vlastníma rukama a vybrali jsme pro ní ta nejpevnější prkýnka.

   

  908,80 Kč bez DPH 1 099,60 Kč
 • DREVENA BEDYNKA POLIC KA PATINA 50X40X30 Tip Kód: 459/BAR
  Dřevěná bedýnka STOLEK ŠEDOBÍLÁ PATINA 50x40x30
  Dodání do 2 týdnů

  Zatímco spíte, o vaše brýle a knížky se postará noční stoleček. Když ráno vstanete, vaše oči potěší jeho stylová šedobílá patina a váš nos vůně borovicového dřeva.

  Bedýnky totiž tvoříme jen z borovicového dřeva, které přináší domů kousek dřeva. Patina zase přinese domů trochu atmosféry půdy vaší babičky.

   

  od 908,80 Kč bez DPH od 1 099,60 Kč
 • Dřevěná bedýnka s šedo bílou provance patinou Tip Kód: 365
  Dřevěná bedýnka 60X40X30 ŠEDO BÍLÁ PATINA
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka vás se svou šedo bílou patinou odnese do francouzského kraje Provence. Její chloubou jsou jemné linie, vůně borovicového dřeva a hodnota ruční práce, kterou do ní vkládáme. Skládáme ji totiž pečlivě prkýnko po prkýnku. A zatraceně nás to baví.

  Prkýnka pro ni vybíráme ta nejlepší. Vždy jsou pevná díky své neobvyklé tloušťce a masivnímu dřevu. Tento typ bedýnky má prkýnka ještě o 10 cm delší než naše klasické bedýnky. Udělá tak u vás doma parádu, ať už jako úložný prostor, nebo jako část nábytku, a budete ji moci naložit, co se do ní vejde.

   

  818,20 Kč bez DPH 990 Kč
 • Do fialovva petinovaná bedýnka s nápisem Kód: 88
  Dřevěná bedýnka 50X40X25 PATINA HOME&LOVE
  Dodání do 2 týdnů

  Domov je tam, kde máte lásku, svou rodinu a své milované věci. A právě ty můžete  uložit třeba do této dřevěné bedýnky. Aby vám zpříjemnila každý den, je barvená do veselé fialové. A aby vám usnadnila den, vejde se do ní kupa knížek, oblečení i ovoce.

  Dřevěnou bedýnku vyrábíme ručně, prkýnko po prkýnku. Poté ji pro vás nejprve opalujeme ohněm a následně patinujeme. Dostane tak barvu, jako by se ji už něžně dotkl zub času. Nakonec ji zdobíme nápisem Home is where the heart is. Pak už se jen těšíme, že najde své místo ve vaší ložnici, předsíní, obýváku nebo třeba kuchyni.

   

  757,10 Kč bez DPH 916,10 Kč
 • Dřevěná bedýnka na prádlo patinovaná s dekoracemi Tip Kód: 87
  Dřevěná bedýnka 50X40X25 PATINA LAUNDRY
  Dodání do 2 týdnů

  Co s nudným košem na prádlo. Jo s dřevěnou bedýnku, to je to jiná zábava. Každý den vás nenápadně upozorní, že když své prádlo nedáte vyprat, zítra budete muset do práce třeba nazí. Vše okolo sebe rozsvítí díky své modré barvě a navíc se po okolí rozvoní vůně borovicového dřeva.

  Z toho ji totiž vyrábíme ručně. Vybíráme silná prkýnka, aby udržela i velkou nálož, a pečlivě je spojujeme v dřevěnou bedýnku. Nakonec trocha zdobení a popisování a bedýnka je na světě. Čeká teď na svého majitele, který ji naplní svým oblečením.

   

  757,10 Kč bez DPH 916,10 Kč
 • Velká patinovaná shabby bedna Tip Kód: 97
  Dřevěná bedýnka 60X40X30 SHABBY CHIC BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Co s nudným košem na prádlo. Jo s dřevěnou bedýnku, to je to jiná zábava. Každý den vás nenápadně upozorní, že když své prádlo nedáte vyprat, zítra budete muset do práce třeba nazí. Vše okolo sebe rozsvítí díky své modré barvě a navíc se po okolí rozvoní vůně borovicového dřeva.

  Z toho ji totiž vyrábíme ručně. Vybíráme silná prkýnka, aby udržela i velkou nálož, a pečlivě je spojujeme v dřevěnou bedýnku. Nakonec trocha zdobení a popisování a bedýnka je na světě. Čeká teď na svého majitele, který ji naplní svým oblečením.

   

  757,10 Kč bez DPH 916,10 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm patinovaná cihlově a bílo Kód: 377
  Dřevěná bedýnka 50X40X30 PATINA BRICK
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka s patinou v cihlové barvě si přímo říká, že chce být součástí výzdoby vaší chaty, chalupy nebo bytu v rustikálním stylu. Čeká ji už místo za dveřmi, aby na sebe mohla vzít  roli ozdobného květináče?

  Jako je cihla základní stavební jednotkou pro domy, tak tato bedýnka může být základem pro váš nábytek nebo dekorace. Pro svou velikost je ideální ke spojování s dalšími bedýnkami a vytváření autorského nábytku. Zkuste třeba dřevěnou knihovnu v cihlové barvě a vystavte si ji až ke stropu.

  741,80 Kč bez DPH 897,60 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm patina Ivory Kód: 379
  Dřevěná bedýnka 50X40X30 PATINA IVORY
  Dodání do 2 týdnů

  Vyzkoušeli jste už útulno stylu vintage? Voňavé dřevo, houpací křeslo, tato patinovaná bedýnka, retro nádobky a háčkované ubrusy, to zní skoro jako prázdniny u babičky. A s vintage doplňky je můžete mít neustále doma.

  Dřevěná bedýnka s patinou Ivory se svým odstínem slonovinové kosti zapadne do většiny interiérů. Může se stát krabicí na hračky, úložnou bedýnkou na šití a vyšívání, nebo být víc na očích a vytvořit noční stolek, poličku nebo třeba podstavec pod synovy trofeje.

   

  741,80 Kč bez DPH 897,60 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm patina Marinero Kód: 378
  Dřevěná bedýnka 50X40X30 PATINA MARINERO
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka z řecké chaloupky u moře, taková je bedýnka s patinou Marinero. Modrá barva připomíná moře hned na první pohled a může jej trochu vnést i k vám domů.

  Udělejte si dovolenou u moře každý den a odložte si své maličkosti do modré bedýnkové poličky, nebo na ní položte svůj oblíbený koktejl. Svým tvarem a pevností je ideálním adeptem na tvorbu nábytku. Když ji správně otočíte, položíte, přišroubujete, mohou vzniknout stolky, knihovničky, poličky i celé nábytkové stěny.

   

  741,80 Kč bez DPH 897,60 Kč
 • Dřevěná bedýnka 50x40x30 šedo bílá patina 1 Kód: 364
  Dřevěná bedýnka 50X40X30 ŠEDO BÍLÁ PATINA
  Dodání do 2 týdnů

  Máte chuť zútulnit si domov? Chcete tam vnést trochu vintage stylu, vůni dřeva a hodnotu ruční práce? Tak to jste tady správně.

  Zavřete oči a představte si, kde všude by se taková bedýnka dala využít. Mohla by být přivrtaná dnem ke zdi a vystavovat vaše oblíbené fotografie? Mohla by stát za dveřmi a schraňovat v zimě všechny čepice a držet u sebe stejné rukavice? Mohla by stát za oknem a starat se o voňavé bylinky? Mohla by u vás najít i lepší místo? Tak ji ho dejte.

   

  741,80 Kč bez DPH 897,60 Kč
 • Opálená a patinovaná shabby chic bedna Tip Kód: 95
  Dřevěná bedýnka 50X40X25 SHABBY CHIC BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka s bílou patinou vás zanese do francouzské Provence. Pyšní se jemnými liniemi, voní po čerstvém borovicovém dřevě a tvoříme ji ručně, prkýnko po prkýnku. A ta pro ni vybíráme ta nejlepší. Vždy jsou pevná díky své neobvyklé tloušťce a masivnímu dřevu.

  Vytvoříte si z ní krásnou a spolehlivou partnerku. Udělá u vás doma velkou parádu, ať už jako úložný prostor, nebo jako část nábytku, a unese to i když ji toho naložíte na bedra více.

   

  681,80 Kč bez DPH 825 Kč
 • 50x40x30 shabby chic 1 Kód: 96
  Dřevěná bedýnka 50X40X30 SHABBY CHIC BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Seznamte se s naší Francouzskou. Pochází z kraje Provence, jejím make-upem je opalování ohněm a outfit má patinovaný ve stylu Shabby chic. Parfém používá borovicový.

  Charakterem je jako každá žena. Na první pohled jemná a romantická, na druhý ale silná a pevná. Její prkýnka unesou nejen tíhu osudu ale i třeba vašich knih. Je otevřená všem novým možnostem, využijte ji jako součást nábytku, vytvořte z ní poličku nebo stolek a nebo do ní schovejte špinavé prádlo.

   

  681,80 Kč bez DPH 825 Kč
 • Dřevěná bedýnka TRUHLÍK 50x25x25 shabby shic 2 Kód: 368
  Dřevěná bedýnka TRUHLÍK 50x25x25 SHABBY CHIC BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Zapomeňte na plastové truhlíky. Jak jednou zkusíte krásu květin ve dřevě, nebudete chtít jinak. Alespoň my jsme se zamilovali a tak tvoříme jeden dřevěný truhlík za druhým a nemůžeme s tím zahradničením přestat.

  Dopřejte voňavými bylinkám, barevným muškátům nebo třeba vzácným růžím stylové místo pro rozkvět. Vložte svůj starý truhlík do tohoto nového obalu, nebo použijte pro vyložení bedýnky folii či tkaninu a naplňte jej hlínou. Dřevěný truhlík je opalovaný ohněm a následně patinovaný do bíla a získává tak francouzskou Shabby Chic patinu.

  A pokud se chystáte na zahradničení s jiným rozměrem, můžeme pro vás vyrobit květináč, truhlík či jinou nádobu na přání. Jen se nám ozvěte.

   

  681,80 Kč bez DPH 825 Kč
 • Dřevěná bedýnka Čtvercová 17x17x16 shabby chic bílá bylinky Kód: 366
  Dřevěná bedýnka ČTVERCOVÁ 17x17x16 SHABBY CHIC BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Roztomilá, stylová a tak trochu jako od babičky z půdy, taková je tahle patinovaná dřevěná bedýnka. Vyslouží vám od návštěv spoustu obdivných ách.

  Z jedné bedýnky vykouzlíte poličku na maličkosti, podstavec pro vaši oblíbenou fotografii nebo třeba květináč na bylinky. Pro ten budete potřebovat ještě tkaninu nebo fólii, kterou bedýnku vyložíte. Ten krásný kabát, který bedýnka má, ji dáváme pomocí opalování dřeva a následného patinování. No neříkejte, že jí to nesluší.

   

  378,50 Kč bez DPH 458 Kč

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem