Bedýnky hrající všemi barvami

Dřevěná bedýnka se dá nabarvit do prakticky jakékoliv barvy. Ať už se jedná o klasickou bílou nebo třeba marsovu čerň, rádi Vám vyhovíme a barevné bedýnky dodáme. Jsme flexibilní a nabízíme klientům, aby si v případě potřeby vybrali i barevný odstín na http://www.ralcolor.com/ . Jedná se o mezinárodně uznávané barevné odstíny jako například signální šedá, azurová modř, krémově bílá atd. My pak přesně tento odstín namícháme a bedýnky nabarvíme.

 
825
128318251283
Značky

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

 • Dřevěná bedýnka KNIHOVNIČKA 60x40x30 Kód: 88/PRI3
  Dřevěná bedýnka KNIHOVNIČKA 60x40x30
  Dodání do 2 týdnů

  Kde jste vy, tam jsou i vaše knihy a časopisy. Alespoň s tímto stolkem na kolečkách. V jedné bedýnce uspořádáte oblíbené čtení, nedočtené noviny a ještě můžete bedýnku využít jako konferenční stolek.

  Bedýnku můžete mít bílou, ale také v barvě přírodního dřeva, opáleného dřeva a nebo patinovanou. Doladíme ji pro vaše bydlení, jak jen si budete přát. A nebojte se, používáme pouze barvy s atestací pro potraviny a dětské hračky.

   

  od 1 060,30 Kč bez DPH od 1 283 Kč
 • DREVENA BEDYNKA POLICK A MODRÁ 50X40X30 2 Tip Kód: 453/NEM
  Dřevěná bedýnka STOLEK MODRÝ 50x40x30
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěné stolky má kde kdo, bílé stolky má každý fouňa, ale stolky z bedýnek, to je něco a když je ta bedýnka modrá, to je teprve něco. Zapomeňte na klasiku a dejte svému bydlení trochu života a barev.

  O život se postará opravdové borovicové dřevo. K výrazné barvě tedy bedýnka také voní po jehličí a praskajících větvičkách. Správné dřevo a pevná prkýnka pro bedýnku sami vybíráme a dáváme je dohromady jedině ručně.

   

  od 908,80 Kč bez DPH od 1 099,60 Kč
 • Naše největší bedýnka barvená na bílo Kód: 330
  Dřevěná bedýnka 60x40x30 BÍLÁ

  Dřevěná bedýnka s povrchovou úpravou provedenou barvou atestovanou na přímý styk s potravinami a dětské hračky. Broušená do hladka. Větší 60cm bedýnka se hodí pro následné dotvoření dle Vašeho gusta. Samozřejmě ji můžete použít tak jak je. Doporučujeme bedýnku patinovat do krémových tónů jako Perlová bílá, Signální bílá, Stříbrošedá atd. Pokud si nejste jisti jak... 

  833,50 Kč bez DPH 1 008,50 Kč
 • Čistě bílá dřevěná bedýnka 50x40x30 cm Kód: 69
  Dřevěná bedýnka 50x40x30 BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Levandule i bagety uložené v elegantní dřevěné bedýnce, tak si představujeme francouzské Provence. Bílá bedýnka vám přinese trochu té Francie až do bytu.

  Elegantní bílá Francouzka se vydala do Čech, aby přinesla do domovů vůni dřeva, radost z ruční práce a nahradila laciný plast. Ráda by se zbavila nálepky „bedýnka na ovoce“ a stala se například součástí vaší nové knihovny.

   

  757,10 Kč bez DPH 916,10 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm barva cihlová červená Kód: 513/50X
  Dřevěná bedýnka barvená CIHLOVÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka, nabarvená do odstínu  teplé cihlové barvy zdobí vchodové dveře, z ní vyrůstá barevné luční kvítí, které voní do všech stran a vaše návraty na chalupu jsou teď už dokonalé.

  Využijte dřevěnou bedýnku jak zrovna nejvíce potřebujete. Ozdobí interiér i exteriér domu, uloží nadbytečně věci v garáži, nebo uspořádá mouky ve spíži. Starost o to, kolik toho unese můžete nechat na nás, vyrábíme ji totiž z tlustých prkýnek masivního dřeva. Vy se zamyslete jen, kde se bude zrovna vyjímat nejlépe.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • sytě modrá dřevěná bedýnka měřící 50x40x30 cm Kód: 519/50X
  Dřevěná bedýnka barvená MODRÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Barvám zdar! Zapomeňte na klasické nudné barvy a zkuste to zvesela. Třeba s touto dřevěnou bedýnkou mořenou do modré barvy.

  Rozsviťte si s ní interiér domova, nebo ji vezměte do práce a vystavte do ní své zboží. Že by neupoutala pozornost, toho se nebojíme. Nebojíme se ani toho, že by něco neunesla. Vyrábíme ji totiž ručně ze silných prkýnek masivního dřeva. Takže sílu má za dvě. A nebojíme se ani toho, že byste si ji nezamilovali. Mi do ní totiž schovali naše nadšení z práce a vůni čerstvého borovicového dřeva.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm barva slonová kost Kód: 516/50X
  Dřevěná bedýnka barvená SLONOVÁ KOST
  Dodání do 2 týdnů

  Madam elegance. To je přesně tato dřevěná bedýnka mořená do barvy slonové kosti. Má jemná štíhlá prkýnka, která ale unesou i pořádnou tíhu a její lichotivá barva sedne do každého interiéru.

  Nenápadně se postaví na vaši skříňku a bude střežit všechny přečtené noviny, nebo zapadne k dalším bedýnkám a vytvoří společně praktický konferenční stolek. Když ji vyložíte fólií, stane se z ní květináč a bude vám ve dne i v noci pečovat o nejvoňavější bylinky.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka borovice 50x40x30 cm mořená odstín borovice Kód: 306/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ BOROVICE
  Dodání do 2 týdnů

  Vystavit své zboží můžete i trochu jinak. Třeba do borovicového dřeva a ruční práce. Ono ve dřevě to vždy vypadá vždy úplně jinak.

  Máte malé květinářství? Prodáváte voňavé přírodní mastičky? Nebo své zákazníky obšťastňujete nejlepším vínem? Nebo máte úplně jiný produkt, který by si ale zasloužil speciální místo jen pro sebe? Dřevěná bedýnka může mýt přesně takovým místem.

  Stejně dobře bude ale fungovat i u vás doma.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • 50x40x30 čerň ebenová mini Kód: 124/50X
  Dřevěná bedýnka mořená EBENOVÁ ČERŇ
  Dodání do 2 týdnů

  Oblékáte svůj interiér do elegance? Hodily by se vám tam černé nebo šedivé doplňky, ale nechcete už stou svíčku nebo plastový box? A co takhle dřevěná bedýnka, kterou pipláme prkýnko po prkýnku?

  Uložíme do ni pro vás i trochu té naší radosti z práce. A věříme, že své místo si najde v každé domácnosti. Přivrtejte ji dnem ke zdi a vytvořte poličku, otočte ji dnem vzhůru a odložte si na ni ovladač na televizi, nebo třeba nohy. A položte ji na skříň a schovejte do ní zimní bundy, nebo deky pro návštěvy.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka borovice 50x40x30 cm mořená odstín hněď mahagon Kód: 133/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ HNĚĎ MAHAGON
  Dodání do 2 týdnů

  Vystavit své zboží můžete i trochu jinak. Třeba do borovicového dřeva a ruční práce. Ono ve dřevě to vždy vypadá vždy úplně jinak.

  Máte malé květinářství? Prodáváte voňavé přírodní mastičky? Nebo své zákazníky obšťastňujete nejlepším vínem? Nebo máte úplně jiný produkt, který by si ale zasloužil speciální místo jen pro sebe? Dřevěná bedýnka může mýt přesně takovým místem.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka borovice 50x40x30 cm mořená odstín hněď tmavá 2 Kód: 136/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ HNĚĎ TMAVÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Jedna bedýnka je jenom část skládačky. Když se do toho pustíte vy, naši zákazníci, vznikají neuvěřitelné nábytkové stěny, poličky, stoly nebo skříňky.  Nebude do té vaší zapadat právě jedna tmavě hnědá bedýnka?

  Vytvořte si interiér, jaký jste si vždycky přáli. Zapojte dřevěné bedýnky a napasujte nábytek i do míst, kam jste si mysleli, že se žádný nábytek nevejde. Dejte volnost své kreativitě, promýšlejte, stavte, vrtejte a pak si to užívejte. Tato bedýnka je pro skládání nábytku ideální kus.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • kaštan světlý namořený na bedně Kód: 309/50X
  Dřevěná bedýnka mořená KAŠTAN SVĚTLÝ
  Dodání do 2 týdnů

  Kaštanová barva, borovicové dřevo, klasická bedýnka na ovoce a trochu vaší inspirace mohu společně vytvořit dokonalý interiér. Použijte dřevěnou bedýnku jako pomocníka v domácnosti, nebo třeba jako součást nábytkové stěny.

  Originální nábytek z bedýnek si můžete složit podle vlastního gusta. Otáčejte, rovnejte, šroubujte, skládejte barvy, vybírejte dekorace a vytvořte si ideální nábytek podle vašeho gusta. Dřevěné bedýnky pro to budou ideálním parťákem. Jejich masivní dřevo unese od špendlíku po lokomotivu a navíc tak krásně voní…

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka borovice 50x40x30 cm mořená odstín kaštan tmavý Kód: 127/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ KAŠTAN TMAVÝ
  Dodání do 2 týdnů

  Klasická bedýnka v barvě tmavého kaštanu vznikla z hesla – v jednoduchosti je krása. Tvoří ji vůně borovicového dřeva, několik silných prkýnek, ruční práce, barva tmavého kaštanu a klasický tvar. 

  Když se do toho nevložíte, bude z ní jen krásná kaštanově mořená bedýnka. S vaším zásahem se z ní může stát originální držák na nářadí, pevný policový díl nebo hipsterský noční stolek. My vaší fantazii meze neklademe.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • 50x40x30 modrá mini Kód: 52/50X
  Dřevěná bedýnka mořená MODRÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Je čas na barvy. Zkuste modrou bedýnku a zapojte ji do vašeho každodenního života, jak jen si budete přát. Bedýnky už dávno nejsou jen na ovoce.

  Svým rozměrem přesně pasuje k dalším klasickým bedýnkám z naší nabídky. Můžete ji nejen použít samotnou, ale také ji vybrat společnost a třeba z nich společně sestavit stěnu v obýváku, nebo velikou knihovnu na všechny klasiky i detektivky. Unese toho spoustu díky masivnímu dřevu a nadstandardní tloušťce prkýnek.

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka borovice 50x40x30 cm mořená odstín palisandr Kód: 312/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ PALISANDR
  Dodání do 2 týdnů

  Nosíme les, jeho kouzlo, vůni a barvy za vámi až domů, třeba až k posteli. Dřevěná bedýnka se rázem může stát součástí nábytkové stěny, praktickou poličkou, nebo třeba nočním stolkem.

  Na papír přeneste svou představu o ideálním kusu nábytku, u nás si pak vyberte ty správné kousky skládačky a okuste tu radost z dobře odvedené práce vlastníma rukama. Bedýnky můžete spojovat, rozpojovat, otáčet, šroubovat, jak jen budete potřebovat. I tato polička může být součástí vaší bedničkové sestavy. Přidá do ní temně hnědou barvu palisandrového dřeva.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • Dřevěná bedýnka MOŘENÁ SVĚTLÝ DUB Kód: 55/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ SVĚTLÝ DUB
  Dodání do 2 týdnů

  Doneste si vůni dřeva až domů v dřevěné bedýnce mořené v odstínu světlý dub. Všechna její prkýnka společně tvoří buď bedýnku, nebo také originální květináč, malou poličku či nádobu na koření. A navíc jsme do ní ukryli příběh nadšenců, kteří ji tvoří ručně.

  Tak se nechte také unést a využijte bedýnku podle svého. Tak, abyste ji každý den s radostí potkávali a byla vám k užitku. O její nosnost se bát nemusíte, tvoříme ji ručně a vybíráme pro to silná prkýnka z masivního dřeva. Ať už ji využijete v interiéru jakkoli, jedno je jisté, do plastu se nikdy tolik nezamilujete.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • Mořená bedýnka v barvě tisu Kód: 618/50X
  Dřevěná bedýnka mořená TIS
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka, mořená do odstínu tisu.  Pokud je pro Vaše oko barva přírodních bedýnek moc "bledá" a neoslovil Vás ani odstín oblíbené hnědi tmavé nebo kaštanu tmavého doporučujeme Vám tis. Odstín stromu, který je tady s námi už od dob dinosaurů.

  Barvení a moření je dnes bohužel jediný způsob jak "nové tisové" dřevo mít. I přes svou velkou odolnost totiž tis patří k silně ohroženým druhům stromů a je tedy chráněn. S naši namořenou bedýnkou ale můžete mít prkýnka v barvě tisu doma i vy.

   

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka borovice 50x40x30 cm mořená odstín dub tmavý Kód: 64/50X
  Dřevěná bedýnka MOŘENÁ TMAVÝ DUB
  Dodání do 2 týdnů

  Barva dubu, borovicové dřevo, klasická bedýnka na ovoce a trochu vaší inspirace mohu společně vytvořit dokonalý interiér. Využijte svou bedýnku jako pomocníka, dekoraci nebo jako část nábytku.

  Nábytek z dřevěných bedýnek si můžete poskládat, jak se vám zlíbí. Otáčejte, kombinujte barvy a tvary a vytvořte si nábytkovou stěnu, která k vám přesně padne. Dřevěné bedýnky jsou pro to jako stvořené. Jejich masivní dřevo unese od špendlíku po lokomotivu a navíc tak krásně voní…

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • Ze dřeva vyrobená zelenou nabarvená bedýnka Kód: 315/50X
  Dřevěná bedýnka mořená ZELENÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Trocha veselých barev, dávka ruční práce, špetka kreativity a spousta vůně borovicového dřeva, to vše si můžete přinést domů v jedné dřevěné bedýnce.

  Navíc rozsvítíte své bydlení barvami, co takhle zelená? Vyzdobte svůj interiér něčím, co dává smysl. Barevná dřevěná bedýnka se může stát úložným prostorem pro čerstvé ovoce, lze ji smontovat s dalšími a vytvořit si originální knihovnu nebo ji prostě postavíte vedle gauče a podnožka je na světě.

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem