Bedýnky hrající všemi barvami

Dřevěná bedýnka se dá nabarvit do prakticky jakékoliv barvy. Ať už se jedná o klasickou bílou nebo třeba marsovu čerň, rádi Vám vyhovíme a barevné bedýnky dodáme. Jsme flexibilní a nabízíme klientům, aby si v případě potřeby vybrali i barevný odstín na http://www.ralcolor.com/ . Jedná se o mezinárodně uznávané barevné odstíny jako například signální šedá, azurová modř, krémově bílá atd. My pak přesně tento odstín namícháme a bedýnky nabarvíme.

 
825
128318251283

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Dřevěná bedýnka KNIHOVNIČKA 60x40x30 Kód: 88/PRI3
  Dřevěná bedýnka KNIHOVNIČKA 60x40x30
  Dodání do 2 týdnů

  Kde jste vy, tam jsou i vaše knihy a časopisy. Alespoň s tímto stolkem na kolečkách. V jedné bedýnce uspořádáte oblíbené čtení, nedočtené noviny a ještě můžete bedýnku využít jako konferenční stolek.

  Bedýnku můžete mít bílou, ale také v barvě přírodního dřeva, opáleného dřeva a nebo patinovanou. Doladíme ji pro vaše bydlení, jak jen si budete přát. A nebojte se, používáme pouze barvy s atestací pro potraviny a dětské hračky.

   

  od 1 060,30 Kč bez DPH od 1 283 Kč
 • Naše největší bedýnka barvená na bílo Kód: 330
  Dřevěná bedýnka 60x40x30 BÍLÁ
  Skladem

  Dřevěná bedýnka s povrchovou úpravou provedenou barvou atestovanou na přímý styk s potravinami a dětské hračky. Broušená do hladka. Větší 60cm bedýnka se hodí pro následné dotvoření dle Vašeho gusta. Samozřejmě ji můžete použít tak jak je. Doporučujeme bedýnku patinovat do krémových tónů jako Perlová bílá, Signální bílá, Stříbrošedá atd. Pokud si nejste jisti jak... 

  833,50 Kč bez DPH 1 008,50 Kč
 • Čistě bílá dřevěná bedýnka 50x40x30 cm Kód: 69
  Dřevěná bedýnka 50x40x30 BÍLÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Levandule i bagety uložené v elegantní dřevěné bedýnce, tak si představujeme francouzské Provence. Bílá bedýnka vám přinese trochu té Francie až do bytu.

  Elegantní bílá Francouzka se vydala do Čech, aby přinesla do domovů vůni dřeva, radost z ruční práce a nahradila laciný plast. Ráda by se zbavila nálepky „bedýnka na ovoce“ a stala se například součástí vaší nové knihovny.

   

  757,10 Kč bez DPH 916,10 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm barva cihlová červená Kód: 513/50X
  Dřevěná bedýnka barvená CIHLOVÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Dřevěná bedýnka, nabarvená do odstínu  teplé cihlové barvy zdobí vchodové dveře, z ní vyrůstá barevné luční kvítí, které voní do všech stran a vaše návraty na chalupu jsou teď už dokonalé.

  Využijte dřevěnou bedýnku jak zrovna nejvíce potřebujete. Ozdobí interiér i exteriér domu, uloží nadbytečně věci v garáži, nebo uspořádá mouky ve spíži. Starost o to, kolik toho unese můžete nechat na nás, vyrábíme ji totiž z tlustých prkýnek masivního dřeva. Vy se zamyslete jen, kde se bude zrovna vyjímat nejlépe.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • sytě modrá dřevěná bedýnka měřící 50x40x30 cm Kód: 519/50X
  Dřevěná bedýnka barvená MODRÁ
  Dodání do 2 týdnů

  Barvám zdar! Zapomeňte na klasické nudné barvy a zkuste to zvesela. Třeba s touto dřevěnou bedýnkou mořenou do modré barvy.

  Rozsviťte si s ní interiér domova, nebo ji vezměte do práce a vystavte do ní své zboží. Že by neupoutala pozornost, toho se nebojíme. Nebojíme se ani toho, že by něco neunesla. Vyrábíme ji totiž ručně ze silných prkýnek masivního dřeva. Takže sílu má za dvě. A nebojíme se ani toho, že byste si ji nezamilovali. Mi do ní totiž schovali naše nadšení z práce a vůni čerstvého borovicového dřeva.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč
 • dřevěná bedýnka 50x40x30 cm barva slonová kost Kód: 516/50X
  Dřevěná bedýnka barvená SLONOVÁ KOST
  Dodání do 2 týdnů

  Madam elegance. To je přesně tato dřevěná bedýnka mořená do barvy slonové kosti. Má jemná štíhlá prkýnka, která ale unesou i pořádnou tíhu a její lichotivá barva sedne do každého interiéru.

  Nenápadně se postaví na vaši skříňku a bude střežit všechny přečtené noviny, nebo zapadne k dalším bedýnkám a vytvoří společně praktický konferenční stolek. Když ji vyložíte fólií, stane se z ní květináč a bude vám ve dne i v noci pečovat o nejvoňavější bylinky.

   

  od 681,80 Kč bez DPH od 825 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem