Pro obchody

Tuto kategorii jsme vytvořili v návaznosti na poptávku a zvýšené množství klientů, kteří naše bedýnky pro účely zařízení svého podnikání využívají. Namátkou uvedeme  - regály pro uskladnění čajů, výrobna čokoládových dortů (zde klienti využili hlavně opálené bedýnky - s čokoládou krásně ladí), duty free obchod na letišti Václava Havla, módní salón a velké množství vináren,kaváren a barů - bedýnky se obzvlášť vyjímají v přítomností přiznaných cihel.

Máte-li v plánu vybavit obchod dřevěným a ekologickým nábytkem, zvažte využití dřevěných bedýnek SAMBUKO. Dřevo je velmi pevný a ekologický materiál, který bude přírodní alternativou pro všechny plastové, kovové a jiné typy regálů, pultů a stolů. Nezapomeňte, že pravé dřevo hezky voní a zákazníci se k vůni dřeva rádi vrací. 

 
6590
7274165907274

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Prodejní promo stojan 360 stupňů mini Novinka Kód: 732/PRI
  Prodejní promo stojan
  Dodání do týdne

  Prodejní promo stojan pro vystavění nejen vína. Orientace umožňuje vystavení zboží do všech stran a stojan se tak hodí zejména doprostřed místnosti, nebo do míst, kde je k němu přístup z více stran. Výška je upravitelná. Pokud si stojan přejete vyšší, napište nám to prosím do poznámky a my Vám jej přizpůsobíme. 

   

  od 5 446,90 Kč bez DPH od 6 590,80 Kč
 • Kitchen isle - Kuchyňský ostrůvek Kód: 762/PRI
  Kitchen isle - Kuchyňský ostrůvek
  Dodání do týdne

  Vaříte, hledáte, vezmete si, vaříte dál...Kolem kuchyňského ostrůvku prostě protančíte, zatímco ruka jistě nahmatá požadované koření, požadovanou ingredienci. Složen z 8 bedýnek, přičemž je každá orientovaná tak, aby jí bylo možno maximálně využít a uložit do ní všechny zavařeniny, kořenky nebo třeba i vína se skleničkami. Jedná se o 100% využití daného prostoru. 

  Velikost celého ostrůvku je 120cm délka x 60cm hloubka x 80cm výška

  Velikost desky Vám můžeme udělat na míru, tedy stejně velkou jako je kuchyňský ostrůvek nebo větší. Stejně tak ji můžeme opálit nebo jinak upravit jako celou sestavu!

  od 6 010,80 Kč bez DPH od 7 273,10 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem